Bizi Arayın

+90 (382) 333 00 03

BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Sad Havacılık ve Savunma Sanayi 2012 yılında Türkiye’nin savunma sanayisinin taleplerini karşılamak ve dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimizin ana faaliyet alanları ve proje konuları;

  • İnsansız Kara Aracı (İKA)
  • İnsansız Deniz Aracı (İDA)
  • Hedef Uçakları (Target Drone)
  • Isıya Duyarlı Hedef (Termal Hedef)
  • Yapay Zeka
olmak üzere örgütlenmiştir.

Ayrıca, hızlı bir büyüme başarısı elde eden SAD Havacılık ve Savunma Sanayi Şirketi ilerleyen süreçte diğer Savunma Sanayi Şirketleri’ne danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Mİsyonumuz

İleri teknolojilere ulaşmak ve gelişimin bir parçası olmak amacıyla çıktığımız bu yolda teknolojik dönüşüme entegre olabilmiş; yüksek performanslı, maliyeti etkin, kaliteli ve güvenilir çözümler üreterek ülke savunmasına hizmet edebilmek.

Vİzyonumuz

2005 yılında gerçekleştirilen millileşme hareketiyle birlikte Türk Havacılık ve Savunma Sanayiinin girmiş olduğu hızlı büyüme evresinde Teknolojik ve askeri gelişmeleri temel alarak; özgün, güçlü ve yeni ürünler geliştirmek. İnsan sağlığını ve güvenliğini üst düzeyde önemseyerek; Bilimi ve ileri teknolojiyi rehber alan akıllı çözümler sunmak. SAD Havacılık ve Savunma olarak küresel gelişmelere, milli duygulara ve verdiğimiz beyana sadık kalarak; Küresel ve milli talepler ve ihtiyaçlara paralel; Yenilikçi, özgün, sürdürülebilir prensiplerle Türkiye’nin ve Dünya’nın güvendiği ve saygı duyduğu bir değer olmak.