kariyer-banner

kariyer, İnsan kaynakları

Savunma Sanayi konusunda istenilen hedefe ulaşmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalara katkıda bulunacak nitelikte insan kaynağının şirketimiz bünyesine kazandırılması, kişisel ve mesleki açıdan geliştirilmesi İnsan Kaynakları temelimizi oluşturmaktadır. Sizlerde bizim ekibin bir parçası olmak ya da bir fikriniz varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İnsan kaynakları

Şirketimiz ülkemizin savunma sanayi konusunda öncü olması için çalışmaktadır.Bu hedefe gönül vermiş katkıda bulunacak bireylerin yetiştirlmesi kişisel ve mesleki açıdan oldukça önemlidir.

Şirketimiz ve çalışanlarımızın hedef ve beklentilerini, şirket etik anlayışı dahilinde uyumlu hale getirip, etkin, verimli ve motive çalışan personel ile şirket hedeflerine doğru yol almaktadır.
human-icon
insan kaynakları

açık pozisyonlar

Web sitemizi takip ederek açık pozisyonları yakından takip edebilirsiniz.
Daha önce bizimle iletişime geçtiyseniz eğer insan kaynakları öncelikle sizlerle iletişime geçecektir.
recruitment-icon
açık pozisyon

sıkça sorulan sorular

Nasıl SAD ailesi üyesi olabilirim? SAD ailesinde yer almak için mail adresinden bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
İletişime geçtim dönüş olur mu? İletişime geçen kişilerden gerekli pozisyonlardan size en uygun olanı belirlenir.Daha sonra mülakata çağırılarak süreç devam eder.
Bir projem var gerçekleştirmek için yardımcı olur musunuz? Bizlerle iletişime geçtikten sonra şirketimizin arge departmanı bu fikri değerlendirir.Eğer yapılacak bir durum söz konusu ise mutlaka sizlerle iletişime geçilecektir.Dilerseniz bu konu hakkında direk şirketimizi yerinde ziyaret ederek de yapabilirsiniz.
Bir Referansım yok .Fakat bu sektörde yer almak istiyorum.Referans önemli midir ? SAD ailesi olarak referansın bizler için bir önemi yoktur . Sizlerin daha önce yaptığı çalışmalar kariyeriniz bizler için önemlidir.
question-icon
sıkca sorulan sorular

staj olanaklarımız

Şirketimiz bünyesinde 3 aylık yaz tatili boyunca stajyer alımları yapılmaktadır.Mühendislik Fakülteleri öğrencilerine staj imkanı sağlamaktadır.
interview-icon
staj olanaklarımız